FAQ

Vaše časté dotazy

Co je Pirátský drop?


Drop znamená, že kolekce je limitovaná a že náš dodavatel QuickShirt CZ s.r.o. vyrobí pouze to, co si objednáte. Díky tomu mohou být věci pro celou pirátskou flotilu levnější. Na druhou stranu je potřeba si pečlivě vybrat velikost, protože nebude možné ji změnit.
Jak dlouho drop trvá?


Drop je na omezenou dobu pár dní, viz. homepage. Po jeho konci už nebude možné věci objednávat. Takže máte možnost objednat buď teď a nebo až za několik měsíců (nebo nikdy).
Na co bych neměl zapomenout?


Vzhledem k povaze dropu, který je omezený časově a vyrobí se jen to, co si objednáte, tak Vám doporučujeme: a) Ohlídat si čas ukončení dropu, protože poté už nebude možné věci objednat. b) Věnovat pečlivou pozornost výběru velikostí, protože na výměny bude pouze pár kousků: Relevantní je hlavně šířka. Vemte si své oblíbené tričko/košili/mikinu/bundu, rozložte si je na stůl, jako byste ho chtěli žehlit, a změřte šířku v místě spodní části rukávníků. Rozměry porovnejte s šířkou v tabulce na webu, která je uvedená u každého produktu. c) Dát vědět dalším Pirátům ve svém okolí, abyste společně vypadali jako správná Pirátská flotila:)
Kdy dostanu věci do svého Pirátského šatníku?


Věci dostanete nebo budete mít k vyzvednutí zhruba 15 dní od ukončení dropu. O všem Vás budeme informovat.
Je možné věci vrátit, když mi nebudou sedět?


Ano, samozřejmě. Bohužel ale nebudeme mít moc velikostí na výměnu, protože se vyrobí jen to, co si objednáte a pouze pár kusů navíc. Proto věnujte, prosím, pozornost výběru velikostí, viz. předpředchozí dotaz:)
Čím se liší věci v dropu od normálního Pirátského obchodu?


Především v kvalitě a v rozmanitosti. Do dropu jsme vybírali kvalitní, dobře střižené a pohodlné věci s decentním stylem pro každou příležitost aktivního Piráta. Nenajdete v něm levné reklamní produkty, u kterých rozhoduje co možná nejnižší cena na úkor kvality, pohodlí a trvanlivosti. Jsme Piráti, kteří chtějí dobře vypadat a reprezentovat. Někteří z nás zastávají exponované posty a stýkáme se s mnoha lidmi z různých skupin. Ať se nám to líbí nebo ne, tak do jisté míry na určité lidi platí, že "šaty dělají člověka", což má (bohužel) i vliv na jejich první dojem a úspěch setkání nebo jednání. V dropu si proto můžete vybrat jak kvalitní trika na volný čas, tak formálnější polokošile, formální košile, ale také sportovní dresy a vesty, brašny přes rameno a softshellové bundy na zimu.
Nenašli jste zde odpověď na svůj dotaz?


Napište nám ho, prosím, na obchod@pirati.cz.
Jak probíhá platba?


Platba probíhá přes zabezpečnou platební bránu Stripe, kde můžete zaplatit jakoukoli globálně používanou platební kartou typu Visa, MasterCard a další. V případě zájmu je možné si objednat své oblečení po emailu a zaplatit bankovním převodem. Aby objednávka byla platná, musí být objednávka i platba potvrzena nejpozději do 29.11.2020, protože poté objednávku začneme připravovat a vyrábět.

Dotazy:

obchod@pirati.cz

+420 775 198 038

Online chat v pravém dolním rohu

​Provozovatel eshopu a dodavatel:

QuickShirt CZ, s.r.o., Rybná 716/24, 110 00, Praha 1

Tel.: 212 246 946, podpora@quickshirt.cz

© 2020 Pirátský drop od QuickShirt CZ s.r.o.

  • Black Twitter Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon